DOMEK DLA LALEK - seria LORI Powiększ do pełnego rozmiaru

DOMEK DLA LALEK - seria LORI

Drewniany domek dla lalek o wielkości 15 cm.

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

438,00 zł

Domek z oświetleniem i możliwością umeblowania trzech poziomów przy uzyciu zestawów mebli i akcesoriów w ramach tej samej serii.


W skład zestawu wchodzą:

  • loft wykonany z drewna - na parterze salon z kuchnią, na antresoli miejsce na sypialnię i łazienkę lub gabinet, na dachu taras pokryty "trawą"
  • kuchnia ze zlewem
  • lodówka
  • kuchenka
  • piekarnik
  • wyspa kuchenna
  • 2 wysokie krzesła

 

Zestaw nie zawiera lalki/lalek, zwierzątek i mebli widocznych na zdjęciu.

Opakowanie ograniczone do miniumum - przywieszka i zabezpieczenia akcesoriów - jak widać na jednym ze zdjęć.

 

Wmontowane 3 baterie AAA.


Zabawka nie zawiera FTALANÓW ani BPA (Bisfenolu A).


Wymiary: 51cmx47cmx31cm

 

 W ramach serii Lori dostępne są liczne, ciekawie stylizowane laleczki o wielkości 15cm oraz atrakcyjne zestawy ubranek i akcesoriów urozmaicających zabawę laleczkami tej wielkości – w tym wyjątkowe ZESTAWY MEBLI do urządzenia loftu lub zabawy samodzielnie - POLECAMY!

 

LORI - nowa marka kanadyjskiego producenta lalek OurGeneration i zabawek B.toys.

KOLEKCJA małych uroczych 15-centymetrowych laleczek, które pasują wszędzie. Idealne, by mieć je zawsze przy sobie, a nawet zabrać w podróż. Mają MIĘKKI tułów, ruchome kończyny i ruchomą głowę oraz piękne, łatwe do czesania włosy.


Szykowne, rezolutne, o bystrym, a równocześnie uprzejmym spojrzeniu - przy tym pełne wdzięku i otwarte na nowe wyzwania. Dzięki swojej wyobraźni, zdolnościom i pozytywnemu podejściu do życia, nigdy się nie nudzą.

Z radością oddają się ćwiczeniom baletowym, doskonaląc swoje umiejętności.

Z troską dbają o ukochane zwierzęta. 

Z przyjemnością spędzają czas w towarzystwie przyjaciółek, goszcząc je często w swoim nowoczesnym i wygodnym domu.


Wysmakowane stylizacje zarówno samych laleczek, jak i licznych zestawów do kreatywnej zabawy z serii LORI, przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i ich mamusiom. Różnorodność modeli przyprawi Was o zawrót głowy! 

 

Dodatkowo, oprócz starannie dobranych materiałów, z których wykonane są zarówno same laleczki, jak i akcesoria, marka Lori ma również ambicje być synonimem dbałości o środowisko – opakowania wykonane są z wykorzystaniem materiałów pozyskanych z recyklingu i w sposób nadający się do dalszego przetworzenia.

 

Przygotujcie się na niezapomniane przygody z superszykownymi laleczkami LORI oraz ich uroczymi pupilami i wyjątkowymi akcesoriami do kreatywnej zabawy!