O nas

Kraina Szkraba to firma nowo powstała. Ze względu na to, że jestem matką 2,5 rocznej Amelii oraz półrocznego Dominika, stworzyłam ją z myślą o rodzicach poszukujących produktów, które pomagają w prawidłowym rozwoju dzieci jak również zabawie z nimi za pomocą jak najlepszych i bezpiecznych zabawek.

Krainaszkraba.pl to sklep internetowy, który powstał z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność, wysoką jakość i niepowtarzalność. Znajdziecie tu Państwo markowe produkty, które pomogą Wam w codziennej zabawie i opiece nad maluszkiem. Staram się, aby oferta była kompleksowa i poszerzana o nowe marki. Można skontaktować się ze mną za pośrednictwem e-maila oraz telefonu komórkowego. Zapraszam do codziennego odwiedzania mojej strony, gdzie można skorzystać z wielu promocji, a przy okazji zapoznać się z rynkowymi nowościami!

Codzienna zabawa i opieka nad dzieckiem wymaga stosowania najlepszych produktów, między innymi proponuję produkty firm: Dumel Discovery, Skip Hop, Janod, Tum Tum, Goula, Goki, Bright Starts, Quercetti, BabyOno, Tommee Tippee, Pinokio itp.

Zapraszam serdecznie do zakupów!